Haber

CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, Giresun’da konuştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Belediyelerimizin hangi şartlar altında çalıştığını, vatandaşlarımıza nasıl hizmet verdiklerini biliyoruz. Hizmet ettikleri sürece tabii ki sindiremezsiniz” dedi. dedim.

Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun programı kapsamında ziyaret ettiği Tirebolu Belediyesi’nde bu sabah Ataşehir Belediyesi’ne operasyon düzenlendiğini gazetecilere hatırlattı.

Operasyonun gerekçesinin 55 bin liralık ‘mobilya alımı’ ve ‘reklam panosu’ ihalesi olduğunu savunan Torun, şunları kaydetti:

“İnanın çok üzgünüm, ülkemizin geldiği duruma çok üzüldüm, çok üzüldüm. 2013’te yaşanan bir olay için 10 yıl geçti, bu belge yeniden incelendi, hatta ‘soruşturma yok’ kararı verildi. Sayıştay denetledi, İçişleri Bakanlığı denetledi, bir şey çıkmadı. 10 yıl Sonra nasıl evraklar karıştırılıyorsa burada bir yanlışlık isnat edilmeye çalışılıyor, sesleniyorum. Buradan İçişleri Bakanına artık ‘dur’ deyin bu haksızlığa Bakın bunu defalarca yaptınız sonuç alamadınız Her seferinde sözlerinizin asılsız olduğu ortaya çıktı Hiçbiri Kanıtlanabilir.Bir algı yaratarak CHP’li belediyelerde bir olumsuzluk var gibi göstermeye çalışıyorsunuz.Vatandaşımız her şeyin farkında.Belediyelerimizin hangi şartlarda çalıştığını, vatandaşlarımıza nasıl hizmet verdiğini biliyoruz. hizmet ettikleri için doğal olarak sindiremezsiniz.Sindiremezsiniz ama m yoktur. Seni doyuracak ayor reis, Diz çökecek şehir reisi yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu