Haber

Düzce Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Sporları Akademisi Düzenledi

Düzce Belediyesi ve Gençlik ve Sporİl Müdürlüğünün katılımıyla düzenlenecek Yaz Spor Akademisi ‘Bu Yaz Çok Spor Geçecek’ başlığıyla yaz dönemi için kapılarını açıyor.

Sporun ve sporcunun dostu Düzce Belediyesi Önder Dr. Faruk Özlü’nün ‘Spor Şehri Düzce’ projesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Spor Akademisi çatısı altında yaz spor okullarını gençlerle buluşturuyor.

2022-2023 eğitim dönemi sonunda Düzce Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirilecek olan Yaz Spor Akademisi başvuruları 16 Haziran – 23 Haziran tarihleri ​​arasında alınacak.

6-yaş çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenecek Yaz Sporları Akademisi’nde Atletizm, Badminton, Basketbol, ​​Boks, Bilardo, Jimnastik, Eskrim, Halter, Hentbol, ​​Judo, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Aekwondo, Tenis 4 Temmuz 2023 tarihi itibari ile 18. , Oryantiring, Karate, Satranç, Wushu, G. Okçuluk, Halk Oyunları Güreş, Voleybol, Futbol, ​​Basketbol, ​​Pilates, Atıcılık, Engelli Yüzme, Engelli Güreş ve Engelli Okçuluk olmak üzere toplamda antrenmanlar yapılacak. 30 şube. – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu