Haber

MHP’nin sloganı belli oldu, ilk miting Mersin’de

ANKARA – MHP’nin seçim sloganı ve miting programı belli oldu. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın yaptığı yazılı açıklamada, “Misak-ı Misak kararlarına sadakat, Türkiye’de siyaset yapan herkesin ve her siyasi partinin görevidir. Misak-ı Milli’ye sadakat bir şeref borcudur. “Bu gerçeğe dayanarak, Cumhur İttifakını oluşturan siyasi ilkelerin Misak-ı Milli’nin bugünkü versiyonu olduğu söylenebilir.”

‘CUMHURİYET BİZİM, Türkiye HEPİMİZ’

MHP’nin seçim sloganının açıklandığı yazılı açıklamada, “Partimizin mitinglerimizde kullanacağımız seçim sloganlarından biri de ‘Millet Bizim, Türkiye Hepimiziz’ olarak belirlendi” denildi. Aynı anlayışa paralel.”

MERSİN’DE İLK MİTAL 28 OCAK’TA

MHP’nin ilk mitinginin Mersin’de yapılacağını duyuran Semih Yalçın, “MHP’nin 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri hazırlıkları kapsamında yapacağı açık hava toplantılarının ilki 28 Ocak’ta Mersin’de yapılacak ve milli birliğimiz ilan edilecek. bir kez daha dünya. “Cumhur İttifakı anlayışıyla bu güzide şehrimizde ‘Mersin Bizim, Türkiye Hepimiz’ diyeceğiz.”

Yalçın, MHP’nin ikinci mitinginin “Manisa Bizim, Türkiye Hepimiz” temasıyla 4 Şubat’ta Manisa’da düzenleneceğini duyurdu. (DUVAR)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu